Inteligentne rozwiązania dla czworonogów

Zgodnie z badaniami, właściciele domowych zwierząt są zdrowsi, pewniejsi siebie i mniej osamotnieni. Do nabycia zwierzaka dochodzi wiele obowiązków, a opiekowanie się nim często zajmuje więcej czasu, niż przewidywaliśmy. Dlatego każdy z nas szuka sposobu, w jaki można osiągnąć maksimum satysfakcji i minimum uniedogodnień związanych z naszym czworonogim kumplem.
dávkovač granulí

Urządzenia linii SMARTPET to wyjątkowe interaktywne produkty, które ułatwiają życie wszystkim nowoczesnym hodowcom. Ciesz się swoim czworonogiem bez dodatkowych zmartwień! W naszej ofercie znajdziesz podajniki karmy i interaktywne zabawki przeznaczone nie tylko do zabawy, ale także do wspomagania rozwoju fizycznego i mentalnego Twojego psa i kota.

Podajnik karmy dla zwierząt domowych

Spieszyłeś się rano do pracy i nie zdążyłeś przygotować karmy dla Twojego zwierzaka? Za pomocą aplikacji (iOS/Android) możesz skonfigurować plan karmienia i w porannym pośpiechu mieć o jedno zmartwienie mniej. Możesz ustawić ilość, godzinę i datę oraz powtarzanie karmienia. Swojego zwierzaka możesz nawet pocieszyć krótką wiadomością, którą możesz zapisać w urządzeniu. Podajnik jest także wyposażony w inteligentną detekcję ilości karmy, która zapobiegnie przepełnieniu miski. Możesz wybierać z kilku rozwiązań konstrukcyjnych, wzorów i kolorów. Już nigdy nie będziesz musiał się bać, czy Twój zwierzak nie cierpi w domu.

Fontanna do picia z filtrem wodnym

Oprócz karmienia nasze urządzenia Smartpet zatroszczą się oczywiście także o picie dla Twojego czworonoga. Fontanna jest wyposażona w filtr wodny, który zapewnia wysoką jakość wody bez zanieczyszczeń i niepożądanych cząstek. Fontanna zapewnia ciągły obieg wody i wspiera prawidłowe przyjmowanie płynów przez Twojego zwierzaka. Jest przeznaczona dla kotów i mniejszych ras psów.

Interaktywne zabawki dla psa i kota

hračka pro kočkyJeśli czasami jest Ci przykro, że Twój zwierzak został w domu sam, kiedy Ty jesteś w pracy, i boisz się, co on tam robi, to rozwiązaniem dla Ciebie może być któraś z interaktywnych zabawek. Pomogą Ci nie tylko zabawić zwierzaka, ale także zmotywują go do pożądanej aktywności fizycznej.

Interaktywna piłka należy do najbardziej popularnych zabawek. Jest wykonana z przyjemnego materiału, który jest odporny na ciągłe gryzienie i drapanie. Oferuje wybór spośród trzech trybów szybkości według aktywności Twojego czworonoga. Jednocześnie jest całkowicie bezpieczna i w przypadku otwarcia powłoki zewnętrznej natychmiast się zatrzymuje. Jedno naładowanie wystarczy na 8 godzin pracy. A więc rozrywkę masz zapewnioną!

Jeśli masz kota, na pewno sprawisz mu radość zabawką Trickypaw. To wyjątkowa interaktywna zabawka, która jest zaprogramowana, aby symulować zachowanie zdobyczy. Zabawka ma 9 programów dźwiękowych i 9 świetlnych. Drogę światła można zmodyfikować albo włączyć automatyczne ustawienie. Światło jest nieszkodliwe pod względem zdrowia, nie musisz więc obawiać się o wzrok zwierzaka. Na jedno naładowanie zabawka Trickypaw działać będzie przez 12 godz.

Kolejną spośród inteligentnych zabawek dla kota jest Kitifish. To elektroniczna zabawka przypominająca ze względu na swoje kształty i ruchy złotą rybkę. Umożliwi każdemu drapieżnikowi „porządnie się wyszaleć”, ponieważ ciągle pobudza jego uwagę. Zabawka wytrzymuje w stanie naładowanym przez ok. pół godziny i gwarantujemy, że twój kot zakocha się w niej.

kost

Ostatnią zabawką, którą przedstawimy w tym artykule, jest interaktywna kość Wickedbone. Jest przeznaczona tak dla psa, jak i kota. Dlaczego warto zastąpić zwykłą kość jest inteligentną wersją? Zwykła kość może niestety spowodować złamanie zęba zwierzaka, przypadkowo odgryziony kawałek kości powoduje problemy trawienia, jak np. zaparcia, obrażenia żołądka i jelit, zatkanie krtani. Rekomendujemy zatem całkowicie bezpieczną, inteligentną alternatywę. Wickedbone ma 3 tryby szybkości i potrafi wykonywać 9 różnych ruchów. Można wybrać także tryb interaktywny, który zabawi zwierzaka bez twojej asystencji. Twój pies albo kot będzie miał sporo rozrywki. Jest także odporna na łamanie, co chroni zęby.

Czy kupiłeś czworonoga z własnej woli, czy też uległeś życzeniom Twoich dzieci i teraz opieka nad nim pozostała na twoich barkach, to nie powinieneś się bać ułatwić sobie pracę. Dzięki zabawkom interaktywnym zaoszczędzisz wiele czasu i energii, i dasz jednocześnie zabawkę swojemu pieskowi albo kotkowi.