Inteligentna klamka -zapewnij sobie kontrolę nad swoimi drzwiami

Inteligentna klamka to kolejne osiągnięcie współczesnych czasów, które zaoszczędzi Ci dużo pieniędzy i czasu. Jeśli chcesz komuś, nawet tylko na krótki czas, udostępnić któreś z pomieszczeń w Twoim domu, firmie albo biurze, nie musisz udać się do klucznika. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje i chcesz, aby znajomy podlewał kwiaty, nie musisz pożyczać mu klucza. Twoja kawiarnia nie musi już pełnić funkcji publicznej toalety dla przechodniów. Wszystko rozwiąże jedna inteligentna klamka ...

Czym jest inteligentna klamka?

Chodzi o integralny element inteligentnego domu, który zwiększy bezpieczeństwo i komfort życia. Za pomocą inteligentnych klamek możesz stworzyć system zabezpieczenia pomieszczeń mieszkań, biur, toalet albo magazynów. Umożliwi konfigurację dostępu do danego pomieszczenia na kilka sposobów. Drzwi wyposażone w taką klamkę można otworzyć za pomocą technologii bluetooth telefonem komórkowym z systemem Android/iOS. Możliwą opcją jest również zdalne otwieranie za pomocą łącznika WIFI Gateway, otwieranie za pomocą hasła PIN na klamce albo biometrycznie - odciskiem palca.
chytrá klika TT Lock H1 72mm

Niewątpliwą zaletą jest także nowoczesny i prosty design. Choć klamka przyciągnie także uwagę fanów nowoczesnych technologii, to w pomieszczeniu wewnętrznym nie będzie jednak dysharmonijnym elementem.

Dla kogo jest przeznaczona inteligentna klamka?

Dla biur

Nie wszystkie drzwi biur powinny być zawsze otwarte. Jeśli potrzebujesz, aby do określonych informacji i materiałów mieli dostęp tylko konkretni pracownicy, rekomendujemy zabezpieczenie takich pomieszczeń za pomocą inteligentnej klamki. Materiały będą bezpiecznie przed ciekawskimi członkami zespołu, a Ty, będąc dobrym szefem albo szefową, będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Dla obiektów hotelowych

Wynajmujesz mieszkanie albo dom weekendowy, lecz w dniu przybycia gości nie masz czasu? Dzięki inteligentnej klamce nie musisz już dostosowywać się do harmonogramu gości. Generujesz dla nich hasło, które anulujesz po zakończeniu ich pobytu. Klamka znajdzie swoje zastosowanie także w hotelach albo pensjonatach.

Dla kawiarni albo restauracji

zvědavá zaměstnankyněJeśli prowadzisz kawiarnię i starasz się, aby goście czuli się w niej jak u siebie w domu, dobrze będzie, gdy nie pozwolisz, aby z toalet korzystali czarni pasażerowie. Sprawuj kontrolę nad dostępem do toalet i zachowaj w ten sposób wysoki standard.

Dla domu

Zapewnij dostęp do mieszkania koledze, który nakarmi rybki, babci, która popilnuje dzieci, albo sprzątaczce. Ty w ten sposób nie będziesz musieć się spieszyć do domu albo oszczędzisz czekania przed domem Twoim znajomym.

Na jakiej zasadzie klamka działa?

Inteligentna klamka jest zasilana za pomocą czterech baterii AAA, które w przypadku średniego natężenia ruchu będą pracować przez ok. 10 miesięcy. Aby korzystać z jej funkcji, konieczne jest zainstalowanie aplikacji mobilnej TTlock, która jest kompatybilna z systemami Android i iOS.

Instalacja inteligentnej klamki jest prosta i nie zajmie dłużej niż jedną godzinę. Obsługa inteligentnej klamki jest przyjazna dla użytkownika, konfiguracja klamki jest prosta. Konfiguracja i obsługa klamki dokonywane są za pomocą aplikacji TTLock w Twoim telefonie komórkowym, dzięki czemu możesz obsługiwać klamkę w każdym czasie. W aplikacji można przypisywać uprawnienia poszczególnym użytkowników, obserwować historię albo przypisać dostęp w ograniczonym czasie. Kolejną opcją obsługi jest obsługa za pomocą klamki, bez użycia telefonu komórkowego albo za pomocą wprowadzenia kodu na klamce.

Zaoszczędź czas i zleć nam instalację klamki

W przypadku zamówienia inteligentnej klamki otrzymasz opakowanie zawierające panel przedni i tylny, instrukcję obsługi i wszelkie akcesoria niezbędne do instalacji. Jeśli chcesz jednak zaoszczędzić czas i pracę przy instalacji, oferujemy usługę instalacji łącznie z połączeniem z telefonem komórkowym.

Z tej usługi korzystają głównie biura, kawiarnie i inne zakłady. Cena zawiera dostawę klamki, jej instalację w drzwiach, pobranie aplikacji do Twojego telefonu i połączenie aplikacji z klamką. Technik skonfiguruje dostęp dla Ciebie albo Twoich pracowników i zademonstruje obsługę klamki. Obecnie usługa instalacji klamki oferowana jest w Pradze.

Potrzebujesz inteligentnej klamki dla całego biura? W tym przypadku opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową.

Czy chcesz zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa i komfortu? Otwórz swoje drzwi przyszłości i zakup inteligentną klamkę!