Dlaczego warto zakupić inteligentną lampę biurkową inteligentną żarówkę LED albo INTELIG inteligentny włącznik

Obecnie można dokonywać innowacji w domu za pomocą różnych urządzeń, które wcześniej były dostępne tylko w wersji statycznej, bez możliwości indywidualnej regulacji albo zdalnej obsługi. Teraz wchodzą na rynek urządzenia oferujące wyżej wymienione możliwości za pomocą zastosowania technologii bluetooth, która obecna jest w większości telefonów komórkowych, albo za pomocą sieci wi-fi, którą ma w domu każdy z nas - poszczególne urządzenia można w łatwy sposób połączyć i sterować nimi. Do takich urządzeń należą lampy biurkowe, żarówki LED albo włączniki. Jeśli zacząłeś już budować swój inteligentny dom wcześniej, kolejne urządzenia możesz podłączyć do asystenta głosowego Amazon Alexa albo Google Assistant.

Chytra lampa

Inteligentna lampa
Inteligentna lampa biurkowa Inteligentna lampa biurkowa to idealny pomocnik przy pracy i zabawie w domu. Oferuje możliwość regulacji koloru i intensywności strumienia światła w zależności od potrzeb i nastroju, który chcesz stworzyć. Różne sposoby regulacji są zależne od rodzaju zastosowanej lampy biurkowej. Każda z nich jednak sprawi, że praca przy biurku stanie się przyjemniejsza. Obsługa lampy odbywa się za pomocą przycisków albo zdalnie - za pomocą aplikacji mobilnej.

 

Chytra LED zarovka

Inteligentna żarówka LED
Inteligentna żarówka LED Kolejnym przydatnym akcesorium inteligentnego domu jest inteligentna żarówka LED. Żarówką posiada możliwość zdalnego sterowania za pomocą telefonu komórkowego, może być także zastosowana w zwykły sposób. Żarówka komunikuje się z komórką za pomocą sieci wi-fi i aplikacji mobilnej. W aplikacji można konfigurować jasność i kolor światła, zaprogramować plany czasowe, aby zapewnić swój komfort i oszczędności energii. Światło można konfigurować bez przerywania ulubionej czynności. Można ustawić między innymi automatyczne wyłączenie światła, które pomoże Ci zaoszczędzić spore koszty energii elektrycznej.

Chytry vypinac

Inteligentny włącznik
Ostatnim urządzeniem przeznaczonym do inteligentnego domu, które zaprezentujemy, je inteligentny włącznik z możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. W aplikacji mobilnej możesz skonfigurować godzinę automatycznego włączenia albo wyłączenia światła. Niektóre włączniki posiadają także możliwość regulacji intensywności światła. Łącznie z nowoczesnym designem, inteligentny włącznik możne być kolejnym dodatkiem nadającym się do zastosowania w Twoim inteligentnym domu.
Zaletą wyżej opisanych inteligentnych urządzeń jest to, że mogą zostać w łatwy sposób zainstalowane i połączone z telefonem komórkowym przez niemal każdego.