Dlaczego warto kupić sobie inteligentną klamę

Jest kilka powodów, dlaczego warto kupić inteligentną klamkę. Od aspektów praktycznych, które takie klamki oferują dzięki zintegrowanym z nimi technologiom, aż do wykonania, którymi się odznaczają w porównaniu do klasycznych, dobrze nam znanych klamek.

Do głównych zalet tych klamek i elementach oferowanych przez zastosowane technologie, należy możliwość otwieranie nie tylko za pomocą klucza, ale także za pomocą aplikacji mobilnej, odcisku palca, karty z chipem albo przez wprowadzenie kodu numerycznego. Kolejną zaletą jest możliwość konfiguracji przedziałów czasowych dla poszczególnych użytkowników albo też możliwość sprawdzenia historycznych rekordów. To wszystko możesz zrobić zarówno znajdując się w pobliżu klamki - za pomocą technologii bluetooth, albo zdalnie za pośrednictwem wi-fi.

Osoby, które mają zwyczaj nienoszenia przy sobie portfela i płacenia tylko telefonem komórkowym, mogą za pomocą inteligentnego zamka i klamki pozostawić w domu także klucze, i podarować sobie w ten sposób dodatkową wolność.

Chytra klika

Otwieranie za pomocą aplikacji mobilnej, odcisku palca, karty z chipem, kodem numerycznym na klamce albo kluczem
Oferujemy szeroki wachlarz możliwości otwierania obiektów albo pomieszczeń. Otwierania za pomocą telefonu komórkowego albo chipu jest bezdotykowe. Za pomocą odcisku palca albo kodu numerycznego możesz otwierać bez używania jakichkolwiek innych urządzeń.
Elastyczne przypisywanie praw dostępu
Kolejną zaletą jest przypisywanie prawa dostępu do pomieszczenia bez konieczności przekazywania albo dorabiania kluczy. W prosty sposób można przypisać dostęp albo przekazać kod numeryczny, z którego będzie mógł skorzystać ktokolwiek, a Ty możesz go w razie potrzeby w każdej chwili zmienić.
Konfiguracja przedziałów czasu na wejście
Poszczególnym użytkownikom można także przypisać określony przedział czasu, w którym mają możliwość wejścia do określonego pomieszczenia. W ten sposób można indywidualnie przypisywać indywidualny dostęp każdemu użytkownikowi w zależności od potrzeb.
Historia wejść
Aplikacja mobilna rejestruje poszczególne wejścia bez względu na zastosowaną formę otwierania. Administrator może w prosty sposób sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i czy do pomieszczenia nie wchodziła osoba nieposiadająca prawa dostępu.
Zdalne sterowanie za pomocą WIFI
Skorzystaj z możliwości nowoczesnych technologii, aby stworzyć inteligentny dom, który zwiększy Twoje bezpieczeństwo i komfort. Za pomocą inteligentnych klamek możesz stworzyć system zabezpieczenia pomieszczeń mieszkań, biur, toalet albo magazynów. Dzięki inteligentnej klamce możesz przydzielać prawo dostępu do danych pomieszczeń na kilka sposobów. Do takich sposobów należą: otwieranie za pomocą technologii bluetooth telefonem komórkowym z systemem Android/iOS, zdalne otwieranie za pomocą łącznika wi-fI Gateway, otwieranie za pomocą hasła PIN na klamce albo odciskiem palca.
Większość klamek jest w wersji prawo-lewej, czyli po prostej modyfikacji mogą być zastosowane zarówno do lewych, jak i prawych drzwi. Klamki są zasilane bateriami, które można w prosty sposób wymienić na nowe, mogące zasilać klamkę przez kilka miesięcy a nawet cały rok, w zależności od częstotliwości używania klamki.