BOT projektor nocnego nieba - niebo na wymiar

Jesteś zafascynowany nocnym niebem? Lśniące gwiazdy i gwiazdozbiory, letnie perseidy, planety odbijające promienie Słońca, barwna Droga Mleczna, zorza polarna ...

Jaśniejące gwiazdy i mistyczne mgławice nie są już zastrzeżone wyłącznie dla planetariów, nieba w odległym kraju albo tylko kwestią wspomnień na noce spędzone pod gołym niebem. Teraz nie musisz już czekać na jasną noc. Dzięki inteligentnemu projektorowi możesz codziennie delektować się magicznym pięknem w zaciszu swego domu.


BOT Projektor noční oblohy

Gwieździsta zorza na każdą okazję

Bot projektor nocnego nieba znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu twojego domu. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się chwilą głębokiego relaksu po dniu roboczym, delektować się romantycznym wieczorem spędzonym we dwoje, stworzyć spokojny nastrój przy usypianiu dzieci albo na odwrót rozruszać towarzystwo na przyjacielskiej prywatce.

BOT Projektor noční oblohy 2
Instalacja w kilka kliknięć

Połączenie projektora z aplikacją jest kwestią kilku minut. Wyjaśnijmy w kilku krótkich punktach, jak należy to zrobić.

  • Po pobraniu aplikacji Smart Life w App Store albo Google Play i założeniu konta użytkownika należy podłączyć projektor nocnego nieba do zasilania i przytrzymać przez sześć sekund środkowy przycisk (switch button). Kiedy przycisk zacznie migać na niebiesko, urządzenie jest gotowanie do połączenia.
  • Instalację projektora w aplikacji należy rozpocząć przez zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na piątej stronie podręcznika. Podręcznik jest załączony do każdego opakowania.
  • Następnie dodać urządzenie za pomocą przycisku „Go to add” i „+”, i wpisać dane logowania do sieci wi-fi.
  • Następnie należy zakończyć procedurę łączenia przez naciśnięcie przycisku „Dokończone”.  

 TTLock a přidání BOT Projektor Noční Oblohy

Intuicyjna obsługa

A teraz następują już ciekawsze sprawy!

Obsługa za pomocą aplikacji Smart Life jest bardzo prosta i intuicyjna. W aplikacji można znaleźć kilka przygotowanych scenerii nocnych. W ten sposób możesz samodzielnie skonfigurować całą scenerię według aktualnego nastroju. W kilka minut wyczarujesz sobie niebo pod klucz. A może tak zorzę polarną w salonie?

Jak to wygląda w aplikacji? Sprawdźmy Aplikacja oferuje trzy zakładki - „White”, „Colour” i „Scene”.

Pierwsza z nich - „White” służy do konfiguracji ustawień projektora laserowego gwiazd. Za pomocą dwóch skali można zwiększyć albo zmniejszyć jasność gwiazd i szybkość obrotów całego nieba. Gwiazdy można także całkowicie wyłączyć i cieszyć się w domu tylko kolorową mgławicą.

Zakładka „Colour” oferuje możliwość, aby pobawić się kolorem i zasięgiem mgławicy. Mgławica może lśnić przejściem czterech różnych kolorów i zaoferować w ten sposób widok jak z teleskopu Hubble’a. Jeśli tęsknisz po czystym niebie pełnym gwiazd, jednym dotykiem możesz wyłączyć projekcję mgławicy.

Ostatnią opcją jest ustawienie scenerii za pomocą przycisku „Scene”. Tutaj możesz ustawić kolory, które będą się zmieniać na niebie, częstotliwość i sposób animacji zmian.

Oczywistą możliwością jest opcja ustawienia godziny włączenia i wyłączenia projektora oraz obsługa systemów inteligentnego domu Amazon Alexa, Google Home itp. 

Nastaveni BOT Projektor noční oblohy
Projektor nocnego nieba przyniesie Ci zarówno dużo rozrywki, jak i spokojnego relaksu. Wyczaruje radość w oczach zarówno wszystkich fanów nowoczesnych technologii, jak i każdej romantycznej osoby.

Miej gwiazdy zawsze w zasięgu ręki!

 Praktyczny pokaz funkcji projektora nocnego nieba możesz zobaczyć w niżej podanym filmie.